AUDI

Audi e-tron GT – panika dopadnie Teslę?

2021 r. Wtedy, przy deklaracjach płynących od AUDI, zobaczmy elektryczne GT w sprzedaży.

Mega! Nareszcie i coraz częściej, samochody elektryczne przypominają samochody, które stają się obiektami pożądania. Wczoraj pisaliśmy o RIVIAN, a dzisiaj dotarła do nas informacja o AUDI GT

Nudne elektryki? Pick-up od Rivian

Prędkość i przyśpieszanie

Moc AUDI GT ma wynosić 590 KM. Prędkość 100 km/h osiągnie w 3,5 s. Prędkość 200 km/h ma osiągnąć już po 12 sekundach. Prędkość maksymalną natomiast ustalono na 240 km/h.

Zasięg.

Pojemność akumulatora ma wynosić 90 kWh i oczywiście umiejscowiono go w płycie podłogowej. Baterię mają umożliwić podłączenie się do ładowania 800 V, co przełoży się na załadowanie do 80% w 20 minut.

Z całą pewnością możemy dopisać AUDI GT do listy pożądanych i oczekiwanych modeli pojazdów #NaPrąd. Już czujemy jak i nasi czytelnicy z chęcią spróbowaliby możliwości spektakularnego GT w praktyce. Trzeba przyznać, że Elon Musk musi mieć coraz trudniejszy sen. Duzi gracze z o wiele większym doświadczeniem chcą wejść gry i za jakiś czas powiemy – “Tesla jest fajna i dużo zrobiła dla rynku pojazdów elektrycznych, ale… AUDI, VW już nie musi dymić!

#Kamil

Komentarze (aby komentować zaloguj się na Facebook)

komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry