ELIMEN

Elimen Group – czy zainwestowałem?

Od kilku dni śmigają w sieci informacje o możliwości zainwestowania w Elimen Group S.A. Na dzień pisania artykułu w spółkę zainwestowało już 73 inwestorów, co stanowi ponad 11% zapotrzebowania całej inwestycji. Na stronie spółki możemy przeczytać:

Swoją historię zaczęliśmy kilkanaście lat temu od przebudowy samochodów spalinowych na elektryczne. Od tego czasu konsekwentnie pracujemy nad ulepszeniem technologii, która dziś jest największą wartością brand’u Elimen i ma szanse na stanie się potentatem w dziedzinie elektrotechnologii. Jesteśmy producentem technologii napędu elektrycznego, systemów zarządzania baterią oraz dedykowanych systemów ładowania, dodatkowo wszystkie stworzone przez nas komponenty komercjalizujemy na skale światową.
Opracowaną przez nas technologie zastosowaliśmy do stworzenia samochodu do sektora logistycznego na przejazd „ostatniej mili” oraz samochodu do electric rallycross’u. Pomysły, które już są na etapie wykonanych prototypów, to również elektryczny gokart wodny, czy stuningowany kultowy pojazd 3-kołowy, CityEl. Naszą technologię rozwijamy każdego dnia. Dziś proponujemy Ci inwestycję w technologię przyszłości! Stań się częścią naszego zespołu!

O samym Elimienie pisaliśmy już wiele razy na łamach naszego portalu, a w socialmediach znalazło się wiele materiałów graficznych związanych z Ekipą Elimena. Dlatego pisząc o emisji akcji przez Elimena postanowiłem opisać swoje spostrzeżenia.

Zadajmy sobie pytanie. Czy sam wyłożę pieniądze?

Wchodząc w szczegóły projektów realizowanych przez Elimen’a można śmiało powiedzieć, że jest to gałąź przemysłu o bardzo dużym ryzyku. Szczególnie ryzyko te jest widoczne w polskich warunkach. Jednakże co sprawiło, że sam wyłożyłem kilka złotych na zakup akcji w branży niezwykle ryzykowanej? Otóż to co jest mało namacalne i widoczne w słupkach pokazywanych zainteresowanym. Mimo dobrego planu w przedsięwzięciach wiele może pójść w złym kierunku. To co sprawia, że inwestycja może się zwrócić to… ZAANGAŻOWANIE! Znam połowę Ekipy Elimen’a od kilku lat. Od tych kilku lat śmiało stwierdzam, że chce być chociaż małą częścią tej inwestycji. Wierzę, że dla branży elektromobilnej w Polsce niewiele podmiotów może zrobić tak dużo jak Elimen Group S.A. I’m in!

Czy mam w tym interes?

Tak. Kupiłem kilkadziesiąt akcji i wierzę, że inwestycja się zwróci. Moim interesem jest jednak coś większego. To co przyświeca naszym działaniom od kilku lat – wspieranie elektromobilności! Nikogo do wspierania elektromobilności nie zmuszę, ale do drobnego ryzyka mogę zachęcić własnym działaniem. Moje imię i nazwisko znajdziecie wśród inwestorów.

Jeżeli pojawi się potrzeba zadania pytań bezpośrednio do Ekipy Elimen’a? Śmiało możecie zapisać się na spotkanie tutaj https://beesfund.clickmeeting.com/989868532/register

Więcej o samej emisji akcji na: https://akcjaelimen.pl/

#Kamil

Komentarze (aby komentować zaloguj się na Facebook)

komentarzy

Do góry