Biznes

10 tysięcy powodów, by polubić #NaPrąd

Przełom roku to czas podsumowań, radości z osiągniętych sukcesów oraz okazja do składania życzeń. Ekipa #NaPrąd ma wiele powodów do radości. Dokładnie 10 tysięcy powodów!

Historia pewnego fanpage’a

Nasza przygoda z elektromobilnością rozpoczęła się przypadkiem. Ponad rok temu #Kamil poszukiwał w sieci informacji dotyczących pojazdów elektrycznych. Niełatwo było mu dotrzeć do wszystkich interesujących go szczegółów. Na polskim rynku istniało wciąż niewiele serwisów czy portali społecznościowych poświęconych elektromobilności. A skoro jest luka, to warto ją wypełnić, prawda? I tak, 16 września 2017 powstał fanpage „NaPrąd”, dedykowany fascynatom nowinek technologicznych takich jak pojazdy elektryczne i hybrydowe. Odtąd nieprzerwanie dzielimy się z Wami naszą wiedzą i pasją. Dostarczamy nowinek ze świata pojazdów niespalinowych, dobrze się przy tym bawiąc 🙂 Aż miło patrzeć jak codziennie rośnie liczba fanów fanpega’a:

wykres - liczba fanów #NaPrąd

W ślad za fanpage’m powstało również konto na Instagramie, liczące obecnie ponad 12 tysięcy obserwujących, oraz kanał na YouTube.

Dajcie znać w komentarzu, jeżeli uważacie, że brakuje nas gdzieś jeszcze 🙂

Był sobie blog…

Według Dane statystyczne CBOS-u z internetu regularnie korzysta dwie trzecie dorosłych mieszkańców Polski, a jednym z głównych powodów korzystania z internetu jest konsumpcja treści i rozrywka. Coraz więcej osób, aby zaspokoić te dwie potrzeby jednocześnie – dowiedzieć się czegoś wartościowego oraz spędzić miło czas, korzysta z blogów. Blogosfera – bo tak nazywa się cała społeczność, która tworzy, czyta i komentuje treści udostępniane w ten sposób, wciąż zyskuje na znaczeniu.

W sieci znajdziemy najróżniejsze blogi, od osobistych począwszy, poprzez te poświęcone hobby i pasjom, aż po specjalistyczne, dedykowane wąskiej grupie odbiorców. Czemu więc nie skupić się na blogu poświęconym branży pojazdów elektrycznych i hybrydowych? Jak pomyśleliśmy, tak zrobiliśmy! I oto na początku grudnia 2017 roku internet wzbogacił się o nowy blog poświęcony elektromobilności. Blog naprad.eu stara się uczyć i zapewniać rozrywkę jednocześnie. Dynamicznie się rozwija, skupia wokół siebie wielu fachowców i pasjonatów branży.

Kilka tysięcy użytkowników miesięcznie odwiedza różne podstrony naszego bloga, a liczba czytelników wciąż rośnie. To chyba najlepszy dowód na to, że było warto 🙂

Co dalej?

W kwestii promowania elektromobilności nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! W skład Ekipy „NaPrąd” – bo tak mówimy o sobie, wchodzą entuzjaści i zapaleńcy. Możecie być zatem pewni, że nie zabraknie nam energii i pomysłów. Mamy sporo do powiedzenia i głowy pełne planów.

W 2019 roku chcemy zaskoczyć Was kilkoma nowymi pomysłami. W menu ciekawe posty, wywiady, relacje z podglądania konstruktorów, recenzje konferencji, a nawet zorganizowanie własnej 🙂  Jeśli i Ty chcesz zasilić nasze szeregi, nie czekaj! 🙂 Zapraszamy do współpracy.

W Nowym, 2019 Roku, pragniemy Wam życzyć samych sukcesów i samorealizacji płynącej z realizacji marzeń. Nie zrażajcie się przeciwnościami losu i miejcie odwagę dokonywać rzeczy wielkich! Wszystkiego najlepszego – życzymy Wam i sobie 🙂

#Ekipa NaPrąd

 

Komentarze (aby komentować zaloguj się na Facebook)

komentarzy

Do góry