xDCharge

Miasto Gdynia i Fundacja #NaPrąd – Electric Street

„Gdzie Parkujesz, tam Ładujesz”

Jako Fundacja #NaPrąd, wspólnie z Miastem Gdynia oraz operatorem sieci ładowania Global Emobility PSA, wprowadzamy ionnowacyjne rozwiązanie systemowe i technologiczne. Sieć ładowania Electric Street w Gdyni to projekt, który wnosi nową jakość w dostępie do infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

Sieć typu „slow”

Ładowanie typu Slow (3,69 kW na punkt ładowania) pozwala na stworzenie sieci punktów ładowania bez konieczności wyłączania miejsc postojowych, tzw. tylko dla EV. Jeżeli miejsce parkingowe będzie wolne to użytkownik „elektryka” będzie miał możliwość skorzystania z ładowania.

Możliwości jest wiele…

Jednym z najważniejszych aspektów tego przedsięwzięcia jest innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które umożliwia montaż i uruchomienie punktów ładowania w zaledwie jeden dzień. To oznacza, że Gdynia może dynamicznie rozwijać swoją infrastrukturę ładowania w zależności od potrzeb mieszkańców. Rozwiązanie jest doskonałą propozycją dla dzielnic o gęstej zabudowie, bez parkingów podziemnych, o ograniczonej liczbie miejsc parkowania.

O szczegółach projektu wktórece dowiecie się wkrótce. Możecie także przeczytać więcej na www.xDCharge.pl

#Kamil Sobkiewicz (founder)

Komentarze (aby komentować zaloguj się na Facebook)

komentarzy

Do góry